Firma STEF-MAR znajduje się w Ostrowicach w województwie zachodniopomorskim niedaleko Drawska Pomorskiego przy największym poligonie (36 111 ha) w Europie.
Na rynku jesteśmy od 2000 roku lecz jako firma koncesjonowana od 2015 roku.
Nasza firma zajmuje się obrotem bronią i amunicją, broń sprowadzamy z zagranicy z wielu krajów Unii Europejskiej i nie tylko. Przyjmujemy także broń do kasacji i naprawy. Zajmujemy się również wytwarzaniem broni i przerabianiem broni np. do celów rekonstrukcyjnych na amunicję hukowa (ślepą).
 
Posiadamy duży asortyment części zamiennych do różnego rodzaju broni, części pochodzą z broni kasacyjnej i nie tylko, ponieważ sprowadzamy też części z zagranicy.
 
Broń i amunicje dowozimy do klientów raz w miesiącu (za dowóz nie pobieramy opłat). Na oględziny broni lub zakup zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Możliwość zakupu w sobotę i niedzielę po wcześniejszym umówieniu się. Przy zakupie można broń sprawdzić na strzelnicy, która znajduję się niedaleko firmy. W przypadku, gdyby Państwo chcieli korzystać ze strzelnicy prosimy o uprzednie ustalenie telefoniczne.

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło